Inspiracje i porady

Poradniki

Pufy do każdego wnętrza i na każdą kieszeń

Strona główna » Poradniki » Pufy do każdego wnętrza i na każdą kieszeń

Pufy i ich przeznaczenie

Głównym przeznaczeniem pufy jest rola siedziska. Jednocześnie może stanowić bardzo ciekawy dodatek do mieszkania. Pufy sprawdzą się w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, nie zajmując zbyt wiele miejsca posłużą za wygodne siedzisko, jak również podręczny schowek.

Wybierz idealną pufę dla siebie, która nie tylko spełni rolę siedziska czy stolika, ale również podkreśli stylistykę wnętrza.

Pufy do salonu

W salonie pufa świetnie sprawdzi się jako podnóżek. Z powodzeniem posłuży też za dodatkowe siedzisko gdy przyjdą goście. Megapufa pomieści nawet kilka osób i świetnie sprawdzi się w roli podręcznego stolika.

Pufy z zestawu Monty mogą być stylowym uzupełnieniem wystroju salonu, i jednocześnie umożliwiać dyskretne schowanie wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką.

Pufy idealne do sypialni

Niewielkie pufy przydadzą się w sypialni jako podręczne siedzenie, a nawet spełnią rolę stoliczka nocnego. Okrągłe czy kwadratowe pufy wpasują się w każdy kąt.

Świetnie sprawdzą się jako funkcjonalne i komfortowe uzupełnienie umeblowania. Mogą również stanowić ciekawy element wystroju przytulnej sypialni.

Pufy do po pokoju dziecięcego

W pokoju dziecka pufa może spełniać bardzo wiele funkcji. Przyda się aby na niej przysiąść czy stanąć. Może również posłużyć za schowek na ulubione zabawki, a nawet zostać użyta przy zabawach.

Odpowiednio dobrana będzie też wspaniałym uzupełnieniem wystroju dziecięcego pokoju. Pufa Dolly dzięki swojemu zabawnemu wzornictwu znakomicie urozmaici każdy pokój.

Pin It on Pinterest

Share This